Przejdź do treści

#46 | Joanna Glogaza: social media, praca zdalna, ekonomia uwagi

Popularne
Z Joanną Glogazą, autorką książek, edukatorką w zakresie odpowiedzialnej mody i zrównoważonego korzystania z social mediów, rozmawiam o cyfrowym minimalizmie, ograniczaniu bodźców na rzecz lepszej, bardziej efektywnej pracy. Ale również o pracy z domu, pracy głębokiej i sposobach na zadbanie o work life balance.

Posłuchaj na Spotify:


Posłuchaj na innych platformach:

Zdarzyło Ci się kiedyś wziąć do ręki telefon, żeby szybko sprawdzić coś konkretnego, po czym ocknąć się 15 minut później, bezmyślnie scrollując social media? Jeśli tak, to odcinek dla Ciebie!

Joanna Glogaza to autorka książek (najnowsza książka to „Ekonomia uwagi”), edukatorka w zakresie odpowiedzialnej mody i zrównoważonego korzystania z social mediów. Na blogu joannaglogaza.com pisze nie tylko o tym, jak nie dać się konsumpcjonizmowi, ale też jak żyć i tworzyć, kiedy wokół dzieje się Internet. 

Sponsorem odcinka jest Orange Flex, czyli usługa telekomunikacyjna neutralna dla klimatu, z której korzystasz jak z subskrypcji i możesz zamieniać swoje niewykorzystane gigabajty na ochronę polskich lasów. 

Więcej treści znajdziesz tu:

Instagram:http://bit.ly/3Vene60 
YouTube:http://bit.ly/3iddUR7 
TikTok:http://bit.ly/3gDdaob 

Realizacja: 

Justyna Czyszczoń – redakcja
Mysław – audio

P & C Paulina Górska | Varsovia Lab

Data dodania: 02 sierpnia 2023
Ta strona używa cookies.

Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień w przeglądarce. Więcej informacji.